Najbardziej znani producenci bitej śmietany

W sklepach znajdziemy dzisiaj wiele rodzajów bitej śmietany proponowanych przez znanych oraz cenionych producentów. Jednym z nich jest znany dr. Oetker. Oferowana przez tego producenta bita śmietana od lat cieszy się sporym zainteresowaniem. Na ofertę dr. Oetkera składa się tradycyjna bita śmietana w proszku, ale także śmietanka w sprayu (bardzo wygodna w użyciu). Znajdziemy ją w wersji light i w wersji standardowej. Nowością w ofercie jest bita śmietana waniliowa. Już zyskała bardzo wielu zwolenników. Produkty tego producenta charakteryzują się aksamitną oraz puszystą konsystencją, są szybkie i proste w przygotowaniu i można je używać na wiele sposobów. Świetnie nadaje się do galaretek, lodów czy ciast.

Ale różne rodzajów deserów (ciasta, torty, lody, galaretki) będą doskonale smakowały również z bitą śmietaną od Gellwe. Producent ten ma w swojej ofercie m.in. takie produkty jak tradycyjna bita śmietana w proszku (także wersja light). Śmietanka Gellwe, popularna „Śnieżka”, jest bardzo puszysta i naprawdę smaczna. Do jej produkcji nie stosuje się sztucznych barwników. Bita śmietana Gellwe doskonale nadaje się nie tylko do dekoracji, ale także do przekładania, np. pysznych, świątecznych ciast.

Pyszna, aksamitna i niezwykle delikatna bita śmietana oferowana jest także przez znanego producenta Winiary. Bardzo prosta w przygotowaniu – zrobi to nawet małe dziecko. Znaną wielu osobom „Śnieżkę” produkuje również Delecta. Który producent bardziej Cię przekonuje? Która bita śmietanka będzie według Ciebie lepsza? Musisz zdecydować sam!